Biznes Firma

Zmiany w zarządzie OptiBuy

Zmiany w zarządzie OptiBuy
Z początkiem roku 2019 zapadły wiążące decyzje dotyczące Zarządu spółki - 1 stycznia 2019, Marlena Kryściak-Sitkowska została członkiem Zarządu OptiBuy i będzie odpowiedzialna za dział konsultingu i koordynację działań

Data publikacji: 2019-05-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zmiany w zarządzie OptiBuy
Kategoria: BIZNES, Firma

Z początkiem roku 2019 zapadły wiążące decyzje dotyczące Zarządu spółki – 1 stycznia 2019, Marlena Kryściak-Sitkowska została członkiem Zarządu OptiBuy i będzie odpowiedzialna za dział konsultingu i koordynację działań HR.

Zmiany w zarządzie OptiBuy BIZNES, Firma - Z początkiem roku 2019 zapadły wiążące decyzje dotyczące Zarządu spółki - 1 stycznia 2019, Marlena Kryściak-Sitkowska została członkiem Zarządu OptiBuy i będzie odpowiedzialna za dział konsultingu i koordynację działań HR.

Obecna w zespole od 6 lat, Marlena Kryściak-Sitkowska, kierowała do tej pory projektami konsultingowymi i jednocześnie, zaangażowana była w kwestie kadrowe, osiągając znaczące sukcesy i dbając o budowanie efektywnych zespołów projektowych.

Przygodę z zakupami rozpoczęła w roku 2003 w firmie produkującej sprzęt AGD. W 2005 weszła na ścieżkę konsultingu, a od 2007 kontynuowała swoją karierę w międzynarodowej firmie konsultingowej – Inverto (aktualnie Boston Consulting Group). Do zespołu doradczego OptiBuy dołączyła w roku 2013.

– To dla mnie ogromne wyróżnienie i bardzo cieszę się, że OptiBuy dało mi tak duży kredyt zaufania. Będę kontynuować wspieranie naszych klientów w projektach optymalizacyjnych. Dużo mówi się o znaczeniu digitalizacji w dzisiejszych zakupach, jednak warto pamiętać, że technologia oferuje nam jedynie narzędzia, które bez efektywnych procesów mogą okazać się bezużyteczne. Dlatego na pewno dużą część mojej uwagi będę poświęcać właśnie optymalizacji procesowej, która pomaga długoterminowo zwiększyć efektywność zakupową przedsiębiorstwa. – mówi Marlena Kryściak-Sitkowska.

Nowy Partner w OptiBuy zajmie się również sprawami kadrowymi i polityką HR firmy.

– Nasza firma stale się rozwija i do zespołu dołączają nowe osoby. Jednym z moich zadań będzie również dalsze budowanie efektywnego i zgranego zespołu oraz poszerzanie jego kompetencji, by dostarczać naszym klientom usługi doradcze na co najmniej tak wysokim poziomie jak dotychczas. – dodaje.

Marlena Kryściak-Sitkowska to manager o bardzo wysokich, potwierdzonych kwalifikacjach zakupowych i zarządczych oraz umiejętnościach interpersonalnych. Odpowiadała za przygotowanie i wdrażanie strategii zakupowych zróżnicowanych kategorii produktowych (od elementów i podzespołów przemysłowych, przez logistykę na rozwiązaniach IT kończąc). Zajmowała się doborem i audytem dostawców. Szeroki wachlarz kompetencji miękkich, pozwolił jej również na realizowanie kompleksowych inicjatyw z zakresu reorganizacji i tworzenia działów zakupów (w kategoriach direct i indirect). Swoje wieloletnie doświadczenie poza Polską, zdobywała w ramach międzynarodowych projektów w Belgii czy Wielkiej Brytanii.

A to już wiesz?  Jak zaprojektować produkt pod klienta? Bezpłatne warsztaty w poznańskim Idea Hub

 – OptiBuy od ponad 15 lat zajmuje się wspieraniem firm w poprawianiu ich skuteczności zakupowej. Doświadczenie Marleny, której wartość już niejednokrotnie mieliśmy okazję zaobserwować, idealnie wpisuje się w misję naszej firmy, a jej wiedza i kompetencje z pewnością pomogą nam pozostać liderem w branży i mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami, budując organizację przynoszącą wartość naszym Klientom – mówi Mateusz Borowiecki, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający w OptiBuy.

 

O OptiBuy

OptiBuy to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w zarządzaniu zakupami. Zapewniamy szeroki wachlarz doskonałych rozwiązań zakupowych, wykorzystując w tym celu międzynarodową sieć biur (w Polsce, Czechach, Szwajcarii, Niemczech i Chinach), dogłębną znajomość rynku i rozbudowany zestaw narzędzi informatycznych. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się doradztwem zakupowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze specjalności to optymalizacja kosztów zakupów (projekty redukcji kosztów), projekty z zakresu Global Sourcing oraz wdrażanie specjalistycznych rozwiązań w zakresie oprogramowania zakupowego (Ivalua, NextBuy).

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zmiany w zarządzie OptiBuy BIZNES, Firma - Z początkiem roku 2019 zapadły wiążące decyzje dotyczące Zarządu spółki - 1 stycznia 2019, Marlena Kryściak-Sitkowska została członkiem Zarządu OptiBuy i będzie odpowiedzialna za dział konsultingu i koordynację działań HR.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy