Biznes Firma

Świeże spojrzenie na dalszy rozwój Vision Express

Świeże spojrzenie na dalszy rozwój Vision Express
W 2019 roku Vision Express świętuje 25 lat działalności w Polsce, podsumowuje udany pierwszy kwartał i ogłasza otwarcie 200. salonu. Na przełomie roku stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju i Inwestycji objęła Katarzyna

Data publikacji: 2019-04-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Świeże spojrzenie na dalszy rozwój Vision Express
Kategoria: BIZNES, Firma

W 2019 roku Vision Express świętuje 25 lat działalności w Polsce, podsumowuje udany pierwszy kwartał i ogłasza otwarcie 200. salonu. Na przełomie roku stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju i Inwestycji objęła Katarzyna Dąbrowska.

Świeże spojrzenie na dalszy rozwój Vision Express BIZNES, Firma - W 2019 roku Vision Express świętuje 25 lat działalności w Polsce, podsumowuje udany pierwszy kwartał i ogłasza otwarcie 200. salonu. Na przełomie roku stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju i Inwestycji objęła Katarzyna Dąbrowska.

W 2019 roku Vision Express świętuje 25 lat działalności w Polsce, podsumowuje udany pierwszy kwartał i ogłasza otwarcie 200. salonu. Na przełomie roku stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju i Inwestycji objęła Katarzyna Dąbrowska, która po pierwszych sukcesach nie zamierza zwalniać tempa.

Pierwszy kwartał tego roku obfitował w otwarcia nowych salonów Vision Express. W połowie stycznia ruszył flagowy salon w warszawskich DT Wars Sawa Junior. Od 23 lutego specjaliści Vision Express są dostępni dla klientów CH Atrium w Koszalinie. 27 marca został otwarty 200. salon sieci w centrum Auchan w Komornikach. Dziewięć nowych punktów Vision Express w formacie small store concept zaczęło świadczyć swoje usługi w kolejnych mniejszych miastach takich jak np. Białogard i Tczew.

Natomiast część salonów działających już od wielu lat zmodernizowano i dostosowano do najnowszego konceptu Vision Express. Jasne i przestronne wnętrza oraz ekspozycja pozwalająca na wygodne zapoznanie się z asortymentem powitały na nowo klientów w centrach handlowych: Atrium Targówek, Alfa Białystok, Zakopianka oraz Galeria Wileńska. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie salonu Vision Express w Galerii Młociny.

– Przy wyborze lokalizacji naszych salonów kierujemy się chęcią dotarcia do jak najszerszego grona klientów. W dalszym ciągu stawiamy na tworzenie nowoczesnych salonów, które łączą profesjonalne usługi medyczne ze sprzedażą szerokiego asortymentu okularów i soczewek kontaktowych. Wierzę, że realizując przyjętą strategię rozwoju możemy przyczynić się do poprawy jakości życia milionów Polaków, zapewniając profesjonalne badania wzroku, najwyższej jakości korekcję wad, a także bogaty wybór okularów przeciwsłonecznych – modnych i chroniących przed szkodliwym promieniowaniem UV – mówi Katarzyna Dąbrowska, Dyrektor ds. Rozwoju i Inwestycji Vision Express.

A to już wiesz?  Wytwórnia Lodów Polskich „u Lodziarzy” podsumowuje 2019 rok i przedstawia plany

Katarzyna Dąbrowska na stanowisku ds. Rozwoju i Inwestycji zastąpiła Dariusza Zająkałę. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz podyplomowych studiów zarządzania i pośrednictwa nieruchomościami na Uczelni Łazarskiego. Posiada 15-letnie doświadczenie w ekspansji i budowaniu biznesu w branży retail. Przez ostatnie 11 lat rozwijała sieć perfumerii Douglas. Z ramienia najemców współtworzyła Kodeks Dobrych Praktyk. Jest również Członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych oraz członkiem Rady Ekspertów w Retail Institute.

– Cieszę się, że za rozwój sieci Vision Express oraz Trendy Opticians będzie odpowiadać tak znakomity fachowiec. Jestem przekonany, że świeże spojrzenie Katarzyny oraz jej profesjonalizm pozwolą zrealizować ambitne plany rozwoju marki w Polsce – mówi Thanos Iliopoulos, Dyrektor Zarządzający Vision Express.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Świeże spojrzenie na dalszy rozwój Vision Express BIZNES, Firma - W 2019 roku Vision Express świętuje 25 lat działalności w Polsce, podsumowuje udany pierwszy kwartał i ogłasza otwarcie 200. salonu. Na przełomie roku stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju i Inwestycji objęła Katarzyna Dąbrowska.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy