Międzynarodowy operator logistyczny – firma Dachser, tworząc nowy oddział w Lyss w regionie Berna, umacnia swoją pozycję w Szwajcarii. Włączenie do sieci nowego, dziewiątego oddziału firmy w Szwajcarii wpłynie znacząco na 
      Najnowsze przyczepy i zmodernizowane rozrzutniki prezentował Cynkomet podczas XXIV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach. 
      Już 29 czerwca o godz. 9:00 zostanie otwarta drogeria Natura w Zduńskiej Woli. Dla wszystkich gości przygotowane zostały liczne atrakcje i oferty promocyjne. Lokal przy ul. Łaska 36 będzie czynny od poniedziałku do piątku w 
      W dniach 17. - 18. listopada 2016 r. w Wiedniu odbędzie się międzynarodowe forum „8th Global Peter Drucker Forum”. W tym roku fokus konferencji to „The Entrepreneurial Society”. 
      Z początkiem września wystartowała kampania reklamowa kategorii Lojalność i Motywacja w Biznesie firmy Sodexo promująca ofertę 360° dla Biznesu. Kampania potrwa do grudnia i obejmie reklamy w prasie branżowej, opiniotwórczej 
      Papier w firmach jest wszechobecny.Ale jego używanie oznacza same straty - wydłużony czas pracy, finansowe oraz ekologiczne. Na szczęście, są na to rozwiązania. Narzędzia do elektronicznego podpisywania dokumentów eliminują k 
      Taksówka nie jest już synonimem luksusu – stała się realnym sposobem na efektywne wykorzystanie czasu pracownika poświęcanego na przejazdy w celach biznesowych. 
      25-lecie działalności firmy, urodziny przełożonej czy odejście na emeryturę dyrektora działu – to tylko niektóre okazje do wręczania prezentów biznesowych. Łączy je zwykle to samo pytanie: co kupić? 
      Wiodąca, polska sieć spożywcza przyśpieszyła w I połowie br. modernizację starszych placówek. Cały proces potrwa maksymalnie do jesieni i zakończy się znacznie wcześniej niż początkowo planowano. Celem jest oferowanie kli 
      Obywające się w dniach 25-29 września Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE przyciągnęły do Bolonii odwiedzających z całego świata.