Biznes Firma

Strefa ekskluzywnych spotkań konferencyjnych w Manor House SPA

Strefa ekskluzywnych spotkań konferencyjnych w Manor House SPA
Organizatorzy konferencji i szkoleń niezmiennie prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej wymyślnych atrakcji, które spowodują, że uczestnicy takich spotkań przyjadą właśnie do ich ośrodka szkoleniowego czy

Data publikacji: 2015-03-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Strefa ekskluzywnych spotkań konferencyjnych w Manor House SPA
Kategoria: BIZNES, Firma

Organizatorzy konferencji i szkoleń niezmiennie prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej wymyślnych atrakcji, które spowodują, że uczestnicy takich spotkań przyjadą właśnie do ich ośrodka szkoleniowego czy hotelu.

Strefa ekskluzywnych spotkań konferencyjnych w Manor House SPA BIZNES, Firma - Organizatorzy konferencji i szkoleń niezmiennie prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej wymyślnych atrakcji, które spowodują, że uczestnicy takich spotkań przyjadą właśnie do ich ośrodka szkoleniowego czy hotelu.

Organizatorzy konferencji i szkoleń niezmiennie prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej wymyślnych atrakcji, które spowodują, że uczestnicy takich spotkań przyjadą właśnie do ich ośrodka szkoleniowego czy hotelu. Oferty na rynku są bardzo zróżnicowane i pełne ciekawych rozwiązań przygotowanych specjalnie na firm. Co jednak jest najważniejsze dla uczestników konferencji? Postanowiliśmy to przeanalizować.

Okazuje się, że dla większości firm, najważniejsza jest baza, jaką oferuje hotel, w którym ma się odbyć konferencja. Miejsce musi posiadać wszystkie niezbędne, ważne dla przeprowadzenia konferencji udogodnienia, czyli doskonale wyposażone sale konferencyjne, oraz zaplecze cateringowe oraz bazę noclegową na wysokim poziomie. To jednak jest dopiero początek wymagań gości konferencyjnych.

Manor House SPA, to hotel, który uznawany jest za doskonałe miejsce ma szkolenia i konferencje. Wolne miejsca, trzeba rezerwować tu z dużych wyprzedzeniem. Goście, chętnie wracają do Manor House SPA z kolejnymi eventami firmowymi. A Manor House SPA kusi przede wszystkim wspaniałą atmosferą dworskiego luksusu połączonego z nowoczesnością skierowaną do uczestników spotkań firmowych, które odbywają się w przepięknych pałacowych wnętrzach. Wpływa to na atmosferę wśród uczestników takich szkoleń czy konferencji, którzy czują się dodatkowo uhonorowani, przebywaniem w hotelu z historią i piękną polską tradycją w tle.

To co jednak urzeka najbardziej gości tego rodzaju spotkań to niezwykłe i często nieoczekiwane dodatkowe atrakcje, które Manor House SPA przygotowuje dla gości konferencyjnych. Po całym dniu, wzmożonej pracy, udziału w wykładach i sesjach szkoleniowych, wieczór jest momentem, gdy można chwilę odpocząć i zrelaksować się w tej części hotelu, która jest ekskluzywnym ośrodkiem SPA. Tu na gości czekają atrakcje w Łaźniach Rzymskich, gdzie można w kompleksie saun zregenerować siły i odbudować wewnętrzną energię witalną organizmu. To także okazja do skorzystania z groty solnej, gdzie zbawienne działania soli, doskonale wpływa na górne drogi oddechowe, skórę i układ krążenia. Wielbiciele pływania, mają także możliwość kąpieli w niezwykłym basenie Ery Wodnika, z wodą Grandera, która nie zawiera chloru i jest krystalicznie czysta, przeznaczona także dla osób z alergią. Organizowane w hotelu koncerty na misy i gongi tybetańskie także doskonale wpływają na wyciszenie i uspokojenie myśli oraz zachowanie wewnętrznej harmonii.

A to już wiesz?  Pokolenia Y i Z na rynku pracy. Czego oczekują od pracodawcy?

Gdy pogoda dopisuje, uczestnicy konferencji często wybierają wieczorną zabawę połączoną w rytuałami odnowy biologicznej w Witalnej Wiosce SPA, gdzie kąpiel w ruskiej bania poprawia nastroje i wprowadza w błogi nastrój wakacyjnego odpoczynku. W tej strefie można także do późnej pory grillować czy piec kiełbaski przy ognisku. A to dokonały sposób na integrację osób spędzających wspólnie czas na konferencji.

Wielbiciele mocniejszych trunków, mogą delektować się nimi  w pałacowych piwniczkach w organizowanych tu miodopiciach.

Wśród gości konferencyjnych nie brakuje też takich którzy decydują się na przelot balonem nad pałacem i okolicą czy też wielbicieli wrażeń ekstremalnych związanych z organizowanymi pokazami chodzenia po rozżarzonych węglach. Znajdująca obok Manor House SPA Huta Żelaza w Chlewiskach, będąca oddziałem Warszawskiego Muzeum Techniki, z wystawą zabytkowych samochodów „Najbardziej popularne samochody i motocykle XX wieku” , także przyciąga wielu gości hotelu, tym bardziej, że Manor House SPA organizuje wycieczki do muzeum z przewodnikiem.

Atrakcji jest wiele. Można wybierać i wybierać. Panie jednak tradycyjnie najbardziej kochają SPA, więc chociaż jeden zabieg w trakcie takiego szkolenia, powoduje, że wyjeżdżają z Manor House SPA w lepszym nastroju i humorze.

Ekskluzywne szkolenie w ekskluzywnym miejscu, dlaczego nie. Kto z nas nie lubi życia w luksusie?

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Strefa ekskluzywnych spotkań konferencyjnych w Manor House SPA BIZNES, Firma - Organizatorzy konferencji i szkoleń niezmiennie prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej wymyślnych atrakcji, które spowodują, że uczestnicy takich spotkań przyjadą właśnie do ich ośrodka szkoleniowego czy hotelu.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy