NEC Display Solutions wprowadza nowy, globalny program NEC One, zapewniający międzynarodowym firmom najbardziej efektywny sposób obsługi.
Aasa stawia na rozwój na polskim rynku
Nowy rok sprzyja wyzwaniom. Jeśli ktoś zastanawia się czym się zająć i brakuje mu wyraźnego pomysłu, a dodatkowo lubi słodkie życie, może to jest rozwiązanie?
Menedżerowie zachodzą w głowę, jak poprawić skuteczność swoich pracowników. Cały czas poszukują nowych rozwiązań. Względy finansowe i możliwości awansu już nie wystarczają, bo pracownik oczekuje dziś od pracy czegoś
Niezawodny pomysł na biznes nie istnieje, a sama idea i założenie firmy jest tylko połową sukcesu. Drugą część stanowią takie czynniki, jak: kapitał, determinacja i doświadczenie.
Marka Porta Drzwi została uznana za Złotą Budowlaną Markę Roku 2018 w kategorii „Drzwi wewnętrzne”. Znalazła się tym samym w gronie najwyżej cenionych przez profesjonalistów marek budowlanych.
Fabryka firmy Konsmetal od lat ma opinię najnowocześniejszego obiektu w swojej branży. Niedawno zrealizowano w niej kolejną nowatorską inwestycję.
Grupa Kapitałowa RAFAMET podsumowuje wyniki finansowe uzyskane w I półroczu bieżącego roku.
27 marca 2018 r. Great Place to Work® w Polsce ogłosił już po raz dziesiąty Listę Najlepszych Miejsc Pracy. Wśród firm średnich, zatrudniających poniżej 500 osób, liderem został Mercedes-Benz Bank, natomiast w kategorii fi
Kanadyjska firma Broil King z dumą do swojej oferty wprowadza nową linię wyjątkowych wędzarni pionowych. Wędzarnia Broil King SMOKE została zaprojektowana tak aby stworzyć przepyszny autentyczny smak dymu.