Choć wielu restauratorów w obliczu zagrożenia epidemiologicznego zamyka lokale dla gości i oferuje posiłki na wynos czy dowóz, to właściciele sieci Mihiderka zdecydowali o całkowitym wyłączeniu się z publicznej przestrzeni.
AgriTech Hub – fundusz Venture Capital, który wspiera w rozwoju innowacyjne projekty z sektora rolno-spożywczego, dokonał inwestycji w spółkę Usarya Polska, oferującą maszynę do zbierania kamieni o nazwie Husarya. Łączna k
Eksperci finansowi oraz od ergonomii pracy podpowiadają, w jaki sposób stworzyć funkcjonalną przestrzeń do pracy we własnym „M”, z czego sfinansować zakup wyposażenia i co zrobić, by zredukować jak najwięcej kosztów.
W dniach 24-26 marca w Niemczech odbędzie się XI edycja World Hosting Days - największe międzynarodowe targi branżowe usług IT. O chmurze obliczeniowej, usługach IT i bezpieczeństwie danych mówić będzie m.in. Steve Wozniak,
Dzień Dziecka to doskonały moment, aby pokazać pracownikom, że nie tylko oni, ale także ich rodziny i dzieci są ważni dla organizacji. Dlatego firmy coraz częściej wykorzystują tę okazję do organizacji firmowych pikników r
Jemy zdecydowanie za dużo mięsa, a to nie jest dobre ani dla zdrowia, ani dla środowiska. Na szczęście coraz więcej osób świadomie podchodzi do tematu odżywania eliminując z menu kotlety schabowe czy dewolaje. Czym je zastąp
Polski startup pomoże przetrwać wielu biznesom z komunikacją w czasie pandemii, czy innych sytuacji kryzysowych.
Sophie Bellon, najstarsza córka Pierre’a Bellon, założyciela światowego lidera oferującego kompleksowe usługi dla biznesu, została mianowana Przewodniczącą Rady Dyrektorów Grupy Sodexo.
W 2013 roku przychody ze sprzedaży w SuperKoszyk.pl, największej polskiej drogerii internetowej, wyniosły 7,37 miliona złotych i były o 19% wyższe niż przed rokiem.
Innowacyjne tkaniny dla branży hotelowej i resturacyjnej prezentuje Andropol podczas targów MAZURY HoReCa - festiwal smaków w Ostródzie. To pierwsza edycja tej imprezy.