Biznes Firma

Nowość na rynku – dedykowane etykiety samoprzylepne COVID dla wybranych branż

Nowość na rynku – dedykowane etykiety samoprzylepne COVID dla wybranych branż
Seria etykiet Etisoft_znaczy bezpieczeństwo pomaga dostosować obiekt do nowych wytycznych w zakresie utrzymania higieny, bezpiecznej odległości i dystansu społecznego w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się

Data publikacji: 2020-10-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowość na rynku – dedykowane etykiety samoprzylepne COVID dla wybranych branż
Kategoria: BIZNES, Firma

Seria etykiet Etisoft_znaczy bezpieczeństwo pomaga dostosować obiekt do nowych wytycznych w zakresie utrzymania higieny, bezpiecznej odległości i dystansu społecznego w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób.

Nowość na rynku - dedykowane etykiety samoprzylepne COVID dla wybranych branż BIZNES, Firma - Seria etykiet Etisoft_znaczy bezpieczeństwo pomaga dostosować obiekt do nowych wytycznych w zakresie utrzymania higieny, bezpiecznej odległości i dystansu społecznego w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób.

Seria etykiet Etisoft_znaczy bezpieczeństwo pomaga dostosować obiekt do nowych wytycznych w zakresie utrzymania higieny, bezpiecznej odległości i dystansu społecznego w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób. Etykiety samoprzylepne są projektowane i testowane w warunkach produkcyjnych, magazynowych i biurowych.

Etykiety samoprzylepne – rodzaje

We wprowadzonej właśnie na rynek serii etykiet znajdują się:

Etykiety samoprzylepne informacyjne
Etykiety samoprzylepne nakazu i zakazu

Obie powyższe kategorie mogą być przeznaczone do klejenia na ściany, szyby, czy blaty stołów. Sprawdzą się zarówno na powierzchniach typu szkło, glazura, lakierowane drewno i metale, aluminium oraz także na powierzchniach tapicerowanych i sztucznej skórze. Etykiety są wykonane z błyszczącej folii samoprzylepnej pokrytej laminatem zabezpieczającym nadruk przed ścieraniem oraz działaniem środków czyszczących, detergentów i płynu do dezynfekcji. Zastosowany klej zapewnia odpowiednią przyczepność do płaskich powierzchni i jednocześnie bezproblemowe usunięcie etykiety po okresie użytkowania .

Etykiety samoprzylepne na podłogę

Etykiety wykonane z trwałego grubego poliestru z poliwęglanowym laminatem, który skutecznie chroni nadruk przed ścieraniem i zabezpiecza go przed działaniem środków czyszczących i detergentów. Zastosowany trwały klej zapewnia bardzo dobrą przyczepność do podłóg z materiałów typu: kafelki, panele, beton szlifowany, powierzchnie lakierowane. Grubość etykiety to około 0,3mm.

 

Gotowe pakiety dla branż

Wśród propozycji znaleźć można także gotowe pakiety dedykowane poszczególnym podmiotom:

Zestaw Etykiet COVID dla HoReCa i Fit&Gym, – zawiera kolekcję 82 naklejek zaspokajających potrzeby oznakowania bezpieczeństwa w większości hoteli, restauracji i kawiarni oraz klubów fitness.
Zestaw Etykiet COVID dla Instytucji publicznych i Banków – zawiera kolekcję 145 naklejek, zaspokajających potrzeby oznakowania bezpieczeństwa w urzędach, bankach, instytucjach kultury i obiektach sportowo-widowiskowych.
Zestaw Etykiet COVID dla Przemysłu – zawiera kolekcję 119 naklejek zaspokajających potrzeby oznakowania bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych, zarówno w halach produkcyjnych, magazynach, pomieszczeniach socjalnych oraz w obszarze biura i administracji.
Zestaw Etykiet COVID dla Sklepów i Punktów usługowych – zawiera kolekcję 28 naklejek, zaspokajających potrzeby oznakowania bezpieczeństwa w większości małych punktów usługowych i sklepowych.
Zestaw Etykiet COVID dla Szkół – zawiera kolekcję 87 naklejek zaspokajających potrzeby oznakowania bezpieczeństwa w placówkach oświatowych.

A to już wiesz?  Obieg informacji w firmie – 5 najczęstszych błędów

Więcej informacji: https://sklep.etisoft.pl/pl/c/Etykiety/23

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowość na rynku - dedykowane etykiety samoprzylepne COVID dla wybranych branż BIZNES, Firma - Seria etykiet Etisoft_znaczy bezpieczeństwo pomaga dostosować obiekt do nowych wytycznych w zakresie utrzymania higieny, bezpiecznej odległości i dystansu społecznego w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy