Biznes Firma

MLP Group rusza z budową magazynu dla Auto Partner

MLP Group rusza z budową magazynu dla Auto Partner
Deweloper MLP Group rozpoczął prace związane z budową magazynu o powierzchni ponad 7 tys. mkw. dla firmy Auto

Data publikacji: 2016-09-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MLP Group rusza z budową magazynu dla Auto Partner
Kategoria: BIZNES, Firma

Deweloper MLP Group rozpoczął prace związane z budową magazynu o powierzchni ponad 7 tys. mkw. dla firmy Auto Partner.

MLP Group rusza z budową magazynu dla Auto Partner BIZNES, Firma - Deweloper MLP Group rozpoczął prace związane z budową magazynu o powierzchni ponad 7 tys. mkw. dla firmy Auto Partner.

Deweloper MLP Group rozpoczął prace związane z budową magazynu o powierzchni ponad 7 tys. mkw. dla firmy Auto Partner. Funkcję generalnego wykonawcy powierzono firmie Bremer. Importer i dystrybutor części samochodowych zgodnie z planem będzie mógł w pełni korzystać z nowego obiektu w I kwartale 2017 r. 

MLP Group przekazało teren budowy pod realizację obiektu magazynowego dla Auto Partner. Funkcję generalnego wykonawcy powierzono firmie Bremer. Zgodnie z harmonogramem magazyn, który powstanie na terenie parku logistycznego MLP Pruszków II, zostanie udostępniony najemcy do końca tego roku. Uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie oraz dokonanie odbioru technicznego planowane jest w I kwartale 2017 r.

Auto Partner w parku logistycznym MLP Pruszków II uruchomi nowe centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 7 tysięcy mkw. wraz z blisko 600 mkw. powierzchni biurowej.

Oprócz powstającego obiektu w Pruszkowie Auto Partner wynajmuje ponad 16 tysięcy mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Bieruń. W ramach podpisanej w ostatnim czasie umowy Auto  Partner  powiększy  zajmowaną  dotychczas powierzchnię w Bieruniu do ponad 27 tysięcy mkw.

Auto Partner S.A. specjalizuje się w imporcie i dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Firma powstała w 1993 roku i od tej pory dynamicznie się rozwija. Spółka w czerwcu 2016 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
MLP Group rusza z budową magazynu dla Auto Partner BIZNES, Firma - Deweloper MLP Group rozpoczął prace związane z budową magazynu o powierzchni ponad 7 tys. mkw. dla firmy Auto Partner.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

A to już wiesz?  Polskie doświadczenie po raz kolejny docenione

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy