Biznes Firma

Minister Skarbu Państwa dołączył do Akcji: Dobry Pracodawca!

Minister Skarbu Państwa dołączył do Akcji: Dobry Pracodawca!
Andrzej Czerwiński, Minister Skarbu Państwa dołączył do Akcji: Dobry

Data publikacji: 2015-08-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Minister Skarbu Państwa dołączył do Akcji: Dobry Pracodawca!
Kategoria: BIZNES, Firma

Andrzej Czerwiński, Minister Skarbu Państwa dołączył do Akcji: Dobry Pracodawca.

Minister Skarbu Państwa dołączył do Akcji: Dobry Pracodawca! BIZNES, Firma - Andrzej Czerwiński, Minister Skarbu Państwa dołączył do Akcji: Dobry Pracodawca.

Andrzej Czerwiński, Minister Skarbu Państwa objął patronatem honorowym małopolską Akcję: Dobry Pracodawca. Tym samym dołączył do Władysława Kosiniaka-Kamysza, Ministra Pracy i Polityki Społecznej, Marka Sowy, Marszałka Województwa Małopolskiego, Jerzego Millera, Wojewody Małopolskiego oraz Loży Małopolskiej Business Centre Club. Akcja: Dobry Pracodawca, ma na celu wyróżnienie najlepszych pracodawców w Małopolsce tytułem Dobrego Pracodawcy 2015. Wydarzenie organizowane jest przez Ingeus, firmę specjalizującą się w aktywizacji zawodowej, we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie oraz czterema urzędami pracy z powiatu bocheńskiego, nowotarskiego, krakowskiego i Krakowa.

W Małopolsce swoją główną siedzibę ma ponad 30 spółek z udziałem Skarbu Państwa. Wiele z przedsiębiorstw nadzorowanych przez Ministerstwo Skarbu Państwa działa również na terenie województwa małopolskiego. – Bardzo cieszymy się z przyjęcia patronatu honorowego Ministra Skarbu Państwa. Spółki nadzorowane przez MSP zatrudniają ponad 300 tysięcy osób w całej Polsce. Z naszego doświadczenia wynika, że jako lokalni pracodawcy, dbają o wysoką jakość zatrudnienia swoich pracowników. Wierzymy, że przyjęcie patronatu przez Ministra Skarbu Państwa zachęci nadzorowane spółki do udziału w Akcji – mówi Anna Karaszewska, dyrektor generalna Ingeus Polska, organizatora Akcji: Dobry Pracodawca.

W Akcji: Dobry Pracodawca mogą uczestniczyć wszystkie przedsiębiorstwa, które zatrudniają pracowników na terenie województwa małopolskiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby dołączyć do Akcji, należy wypełnić zgłoszenie na stronie internetowej www.dobry-pracodawca.pl i opisać, dlaczego firma zasługuje na tytuł Dobrego Pracodawcy 2015. Kolejnym etapem jest spotkanie z przedstawicielami Kapituły i zaprezentowanie firmy. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca września. Laureaci zostaną wyłonieni przez Kapitułę Akcji: Dobry Pracodawca, do której należą: Organizator (Ingeus) oraz Partnerzy – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz cztery urzędy pracy w Małopolsce: powiatu bocheńskiego, krakowskiego, Krakowa i nowotarskiego. Finał pierwszej edycji Akcji: Dobry Pracodawca odbył się na początku marca br. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, wyróżnionych zostało 30 małopolskich pracodawców.

A to już wiesz?  WhatsApp? Biurowa komunikacja w dobie social mediów

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Minister Skarbu Państwa dołączył do Akcji: Dobry Pracodawca! BIZNES, Firma - Andrzej Czerwiński, Minister Skarbu Państwa dołączył do Akcji: Dobry Pracodawca.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy