Biznes Firma

Miejsce przyjazne rozwojowi – DHL Express po raz kolejny z tytułem Top Employer

Miejsce przyjazne rozwojowi – DHL Express po raz kolejny z tytułem Top Employer
• DHL Express po raz szósty z rzędu został uhonorowany tytułem Top Employer Poland, a po raz czwarty Top Employer Europe • Doceniono panujące w firmie najwyższe standardy dotyczące tworzenia przyjaznego środowiska

Data publikacji: 2019-02-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Miejsce przyjazne rozwojowi – DHL Express po raz kolejny z tytułem Top Employer
Kategoria: BIZNES, Firma

• DHL Express po raz szósty z rzędu został uhonorowany tytułem Top Employer Poland, a po raz czwarty Top Employer Europe • Doceniono panujące w firmie najwyższe standardy dotyczące tworzenia przyjaznego środowiska pracy

Miejsce przyjazne rozwojowi – DHL Express po raz kolejny z tytułem Top Employer BIZNES, Firma - • DHL Express po raz szósty z rzędu został uhonorowany tytułem Top Employer Poland, a po raz czwarty Top Employer Europe • Doceniono panujące w firmie najwyższe standardy dotyczące tworzenia przyjaznego środowiska pracy

Firma DHL Express otrzymała prestiżową certyfikację Top Employer Poland 2019. Nagroda została przyznana za unikalne podejście do pracowników, premiujące i wspierające ich rozwój, a także za wyjątkową politykę zatrudnienia. Jednocześnie DHL Express otrzymał tytuł Top Employer Europe przyznawany firmom operującym globalnie, które otrzymały wyróżnienie w co najmniej pięciu krajach, na których terenie prowadzą dzilałalność. Autorzy badania Top Employers Institute postawili DHL Express w czołówce europejskich pracodawców nie po raz pierwszy. Firma otrzymuje certyfikat Top Employer na szczeblu krajowym od 2014, a na międzynarodowym od 2016 roku.

Wyróżnienie DHL Express już po raz szósty tytułem Top Employer, to dla nas ogromny zaszczyt i potwierdzenie, że wciąż się rozwijamy, a działania, procesy i praktyki, które wprowadzamy są skuteczne i innowacyjne. Nasza polityka personalna opiera się na tworzeniu miejsca pracy, które angażuje pracowników i daje im nieustanny impuls do rozwoju – mówi Joanna Augustynowicz, dyrektor ds. personalnych w DHL Express Poland. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby DHL Express był dla naszych pracowników czymś więcej, niż tylko miejscem, w którym spędzają kilka godzin dziennie. Chcemy, by ludzie czerpali stąd inspiracje do osobistego rozwoju, by było to źródło ich codziennej satysfakcji. Zaangażowani i zadowoleni pracownicy to podstawa naszej strategii biznesowej.

Top Employer to nie jedyny otrzymany przez DHL Express w ostatnich tygodniach tytuł, który potwierdza najwyższy światowy poziom dbania firmy o swoich pracowników. Pod koniec ubiegłego roku firma znalazła się na szóstym miejscu w rankingu najlepszych światowych miejsc do pracy, przygotowanym przez Great Place to Work i FORTUNE. Pracownicy z całego świata wybrali DHL Express jako jedno z 25 najlepszych miejsc pracy już po raz drugi z rzędu. W badaniu wzięło udział ponad 7000 organizacji, które zatrudniają łącznie 12 milionów osób na całym świecie.

A to już wiesz?  Netto otwiera kolejny sklep w galerii handlowej

Niezależna organizacja Top Employers Institute zajmuje się corocznym badaniem czołowych światowych pracodawców pod kątem tworzonych przez nich warunków pracy, dbania o talenty oraz nieustannego rozwoju pracowników na wszystkich szczeblach organizacji, a także ciągłego doskonalenia praktyk związanych z rekrutacjami. Przeprowadzone badania pozwalają wskazać firmy będące krajowymi i globalnymi liderami, tworzącymi idealne warunki pracy. Pod uwagę brane były takie kategorie jak: Strategia rozwoju talentów, Planowanie potrzeb kadrowych, Wdrażanie nowych pracowników, Szkolenia i rozwój, Rozwijanie umiejętności przywódczych czy Kultura pracy.

DHL – Globalna firma logistyczna

DHL jest czołową globalną marką w branży logistycznej. Sieć oddziałów DHL oferuje szerokie portfolio usług logistycznych, począwszy od krajowej i międzynarodowej dostawy paczek, międzynarodowych przesyłek ekspresowych: lądowych, lotniczych i morskich, po zarządzanie łańcuchem dostaw przemysłowych. DHL zatrudnia ponad 360 000 pracowników. Działa w ponad 220 krajach i regionach na całym świecie, bezpiecznie i rzetelnie łącząc ludzi oraz firmy, umożliwiając globalny przepływ handlu. Wyspecjalizowane rozwiązania dla rozwijających się rynków i branż (w tym handlu elektronicznego, technologii, nauk przyrodniczych i opieki zdrowotnej, energii, motoryzacji i handlu detalicznego), odpowiedzialność korporacyjna i dominacja na rynkach rozwijających się, czynią DHL globalną firmą logistyczną.

DHL Express jest częścią Grupy Deutsche Post DHL. W 2017 r. grupa osiągnęła przychody na poziomie ponad 60 miliardów euro.

Kontakt dla mediów:

Clue PR

Karolina Stępniewska

Phone: +48 515 896 442

E-mail: [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Miejsce przyjazne rozwojowi – DHL Express po raz kolejny z tytułem Top Employer BIZNES, Firma - • DHL Express po raz szósty z rzędu został uhonorowany tytułem Top Employer Poland, a po raz czwarty Top Employer Europe • Doceniono panujące w firmie najwyższe standardy dotyczące tworzenia przyjaznego środowiska pracy
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy