Jesteś przedsiębiorczy, masz ciekawy pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? A może twoja firma już działa, ale chcesz rozwinąć skrzydła?
Menedżerowie mają tendencję do przekazywania swoim podwładnym negatywnych informacji zwrotnych. Jednak wzmocnienia negatywne bardzo rzadko prowadzą do pozytywnych rezultatów. Zazwyczaj lepsze efekty przynosi docenianie pracownik�
Znalezienie idealnego miejsca na swój biznes to nie lada wyzwanie.
Audyt to jedno z wielu narzędzi wspierających kontrolę przedsiębiorstwa pod kątem jego potencjału technicznego i produkcyjnego, stosowanych procedur czy potrzeb.
Obsługa prania to jedna z ważnych pozycji w planowaniu budżetów hoteli, szpitali oraz wszystkich innych instytucji, które w ramach swojego funkcjonowania zmuszone są do systematycznego czyszczenia tkanin.
Wrzesień i październik to najlepszy czas, aby dokonać wyboru biegłego rewidenta, który zajmie się badaniem sprawozdania finansowego. Tegoroczne działania upływają w firmach pod znakiem pandemii i jej wpływu na funkcjonowanie
O najlepszych sposobach angażowania i motywowania pracowników napisano już wiele. Kolejne teorie powielane są na konferencjach branżowych, w internecie oraz podczas rozmów w biurach.
ANG Spółdzielnia znalazła się wśród wyróżnionych przez Puls Biznesu firm w 18. już rankingu Gazele Biznesu. W stosunku do roku poprzedniego, zanotowała awans o ponad 1000 pozycji, plasując się na 552 miejscu.
Tytuł Najbardziej Efektywnego Pracodawcy województwa podkarpackiego dla Tikkurila Polska SA
Prezes Janusz Górski przechodzi na emeryturę • Szymon Bielas, CFO, tymczasowo przejmuje obowiązki Prezesa Zarządu