Coraz więcej firm przekonuje się do zewnętrznej windykacji
Polscy eksporterzy coraz częściej ponoszą straty nie tylko z tytułu utraconych rynków zbytu w wyniku embarga czy sanitarnych ograniczeń u naszych wschodnich sąsiadów. Chcąc to sobie zrekompensować kierują jeszcze większą c
IKEA tworzy takie miejsce pracy, w którym wszyscy pracownicy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, czują się szanowani, doceniani i wspierani.
Spółka UNIMOT S.A. przekaże polskiemu rządowi w ramach darowizny 100 000 sztuk testów na koronawirusa, zakupionych od jednego z wiodących chińskich producentów.
Jak wyjść z garażu i obsługiwać największe serwisy internetowe na świecie? Z jakimi wyzwaniami i problemami należy się liczyć rozpoczynając przygodę z e-commerce? W jaką stronę zmierza świat płatności online?
Zmodernizowany rozrzutnik do quada i ocynkowane, najnowsze przyczepy – to przeboje oferty Cynkometu na jubileuszowych XXV targach Agrotech 2019 w Kielcach. Wszystkie maszyny powstały w nowym Centrum Badawczo-Rozwojowym spółki.
Wartość globalnego rynku olejków eterycznych w 2015 roku wyniosła ponad 6 mld dolarów. Według prognoz, do 2024 roku ma jeszcze wzrosnąć i to dwukrotnie – czyli do kwoty 13,94 mld dolarów. Tak wskazuje raport „Essential Oil
Gdy w 1925 roku Antoni Nowakowski otworzył piekarnię w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego, nikt nie przypuszczał, że rodzinny biznes przetrwa II Wojnę Światową i podbije rynek wprowadzając na niego nowy koncept piekarnio-kawi
Grupa Sodexo, międzynarodowy ekspert w obszarze usług poprawiających Jakość Życia, zmienia swój wizerunek. Jedną z kluczowych zmian są nowe nazwy działających w ramach Grupy spółek.
ES-SYSTEM W PLACÓWKACH PUBLICZNYCH W HOLANDII Europa Zachodnia wybiera oprawy ES-SYSTEM!