Biznes Firma

INVEO Kobiecą Marką Roku

INVEO Kobiecą Marką Roku
INVEO Hypoalergiczne serum stymulujące wzrost rzęs uzyskało certyfikat Kobieca Marka Roku – Klasa i

Data publikacji: 2017-11-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: INVEO Kobiecą Marką Roku
Kategoria: BIZNES, Firma

INVEO Hypoalergiczne serum stymulujące wzrost rzęs uzyskało certyfikat Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl.

INVEO Kobiecą Marką Roku BIZNES, Firma - INVEO Hypoalergiczne serum stymulujące wzrost rzęs uzyskało certyfikat Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl.

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że w tym roku spotkało nas miłe wyróżnienie. INVEO Hypoalergiczne serum stymulujące wzrost rzęs uzyskało certyfikat Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl.

Nagroda jest dowodem na to, że osiągnęliśmy najwyższą jakość, która zaspokoi najbardziej wymagające klientki, a także, że nasz produkt spełnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Cieszymy się tym bardziej, że włożyliśmy mnóstwo starań w to, aby marka INVEO była synonimem doskonałości.

Zdobywcy tytułu Kobieca Marka Roku to firmy godne zaufania, które wprowadzają innowacyjne rozwiązania, a na pierwszym miejscu stawiają jakość i niezawodność.

Informacje o kosmetyku:

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące wzmacnia rzęsy oraz stymuluje ich wzrost. Jego formuła oparta jest na syntetycznym prostamidzie (bimatoproście), pod względem budowy zbliżonym do prostaglandyny, oraz ekstrakcie ze świetlika lekarskiego Euphrasia Officinalis.

Bimatoprost bliski jest prostaglandynie, która występuje we wszystkich tkankach oraz płynach ustrojowych organizmu i reguluje procesy fizjologiczne. Badania potwierdziły, że bimatoprost systematycznie stosowany znacząco wpływa na wzrost rzęs oraz poprawia ich kondycję.

Ekstrakt ze świetlika działa kojąco na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Nawilża i zmniejsza nadwrażliwość na światło, łagodzi oznaki zmęczenia, tonizuje, a także wygładza naskórek.

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące jest kosmetykiem, który odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniu (Skin Compatibility Test). Spełnia wymagania stawiane wyrobom kosmetycznym o deklarowanych właściwościach hypoalergicznych, dlatego mogą je stosować osoby ze skórą wrażliwą i atopową.

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące polecane jest paniom oraz panom z kruchymi, przerzedzonymi i matowymi rzęsami. Podczas kuracji rzęsy stają się zdrowsze, gęstsze, dłuższe i ciemniejsze. Pierwsze efekty stosowania preparatu pojawiają się po 6-8 tygodniach regularnego stosowania. Choć u niektórych osób podczas badań można je było zauważyć po 10 tygodniach regularnej aplikacji serum. Ważne, by kuracji nie przerywać i stosować serum każdego dnia. Nagrodą będą zdrowe, długie i piękne rzęsy.

A to już wiesz?  Jak zostaliśmy pierwszą polską “niecukiernią”

Cena ok. 60 zł/3,5 ml

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
INVEO Kobiecą Marką Roku BIZNES, Firma - INVEO Hypoalergiczne serum stymulujące wzrost rzęs uzyskało certyfikat Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy