Biznes Firma

Innowacje łączą Skanska i Górażdże

Innowacje łączą Skanska i Górażdże
Skanska wspólnie z Grupą Górażdże Cement S.A. łączą siły, by rozwijać innowacje w technologiach betonowych i

Data publikacji: 2017-08-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Innowacje łączą Skanska i Górażdże
Kategoria: BIZNES, Firma

Skanska wspólnie z Grupą Górażdże Cement S.A. łączą siły, by rozwijać innowacje w technologiach betonowych i digitalizacji.

Innowacje łączą Skanska i Górażdże BIZNES, Firma - Skanska wspólnie z Grupą Górażdże Cement S.A. łączą siły, by rozwijać innowacje w technologiach betonowych i digitalizacji.

Skanska wspólnie z Grupą Górażdże Cement S.A. łączą siły, by rozwijać innowacje w technologiach betonowych i digitalizacji. Właśnie podpisano umowę, obejmującą wspólne projekty badawczo-rozwojowe i bliską współpracę na poziomie eksperckim. Jej celem jest wykorzystanie potencjału obu firm m.in. w zakresie innowacyjnych produktów betonowych, zielonego budownictwa, druku 3D oraz cyfrowej transformacji.

– Współpraca będzie doskonałym obszarem do wzajemnych inspiracji i pracy z pomysłami, a następnie do ich komercjalizacji – Marek Malinowski, Dyrektor Centrum Badań i Innowacji Skanska.

– Widzimy w innowacjach technologicznych i digitalizacji procesów biznesowych ogromną przestrzeń do budowania wartościowych dla obu stron rozwiązań. Jestem przekonany, że rozpoczęta dziś współpraca na tak istotnych polach, przyniesie wymierne i długofalowe efekty – podsumowuje Czesław Nierzwicki, Dyrektor Handlowy, Członek Zarządu Górażdże Cement SA.

– Dla Skanska rozwój technologii betonowych jest istotnym elementem. W tym zakresie chcemy pracować wspólnie z partnerami, którzy są liderami w branży, by móc rozwijać nowe produkty dla naszych klientów i wyznaczać trendy w tym obszarze technologii. Skanska i Górażdże mają doskonałe zaplecze, aby to wspólnie zrobić – mówi Anna Tryfon–Bojarska, Head of Innovation & Technology, Skanska.

– Transformacja cyfrowa dotyka współcześnie wszystkie duże przedsiębiorstwa. To wyzwanie szczególnie dla branży budowlanej, dlatego wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami rynku jest szczególnie istotna – uważa Aleksander Szerner, Head of Digitalization & Smart Equipment, Skanska.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Innowacje łączą Skanska i Górażdże BIZNES, Firma - Skanska wspólnie z Grupą Górażdże Cement S.A. łączą siły, by rozwijać innowacje w technologiach betonowych i digitalizacji.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

A to już wiesz?  Kolejne mieszkania na osiedlu Optima już w sprzedaży

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy