Biznes Firma

fischer nagrodzony prestiżowym tytułem Top Innovator

fischer nagrodzony prestiżowym tytułem Top Innovator
fischer wiedzie prym wśród firm innowacyjnych sektora MŚP w Niemczech. Konsekwentne realizowanie tej polityki, zaowocowało przyznaniem tytułu „Top

Data publikacji: 2019-08-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: fischer nagrodzony prestiżowym tytułem Top Innovator
Kategoria: BIZNES, Firma

fischer wiedzie prym wśród firm innowacyjnych sektora MŚP w Niemczech. Konsekwentne realizowanie tej polityki, zaowocowało przyznaniem tytułu „Top 100”.

fischer nagrodzony prestiżowym tytułem Top Innovator BIZNES, Firma - fischer wiedzie prym wśród firm innowacyjnych sektora MŚP w Niemczech. Konsekwentne realizowanie tej polityki, zaowocowało przyznaniem tytułu „Top 100”.

„Jestem bardzo zadowolony z przyznania nam nagrody TOP 100. Podkreśla to fakt, że nasza firma należy do czołówki MŚP w Niemczech pod względem produktów, usług, innowacji procesowych i kultury korporacyjnej”, mówi prof. Klaus Fischer. Przede wszystkim traktuje tę nagrodę jako docenienie pracy całego zespołu, tworzącego na co dzień środowisko przyjazne dla innowacji.

Nagroda została przyznana podczas VI szczytu MŚP we Frankfurcie nad Menem, w Niemczech. Marc-Sven Mengis, dyrektor generalny fischer i Michael Geiszbühl, dyrektor zarządzający ds. Sprzedaży i marketingu fischer, odebrali nagrodę z rąk Ranga Yogeshwar, mentora i dziennikarza naukowego TOP 100, a także od głównego prezesa rady naukowej komitetu, prof. Nikolausa Franke.

Wyróżnienie TOP 100 przyznawane jest od 1993 r. Jest to jedyny konkurs honorujący zarządzanie innowacjami w produkcji oraz w świadczeniu usług przez firmy na jednakowym poziomie. Prezes rady komitetu prof. Franke i jego zespół z Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Wiedeńskim Uniwersytecie Ekonomii i Biznesu, określają wyniki na podstawie około 120 kryteriów. „Z jednej strony badamy wdrożone i udane innowacje, z drugiej zaś strony patrzymy na organizację zarządzania innowacjami, która jest nawet ważniejsza. Stopień profesjonalizmu w zarządzaniu innowacjami pozwala nam ocenić przyszły potencjał innowacji”, mówi prof. Franke w odniesieniu do metodologii.

Ranga Yogeshwar, mentor TOP 100, uważa, że firma jest gotowa na wkroczenie w przyszłość, gdy efektywnie zarządza ciągłą zmianą. „Potrzebujemy nowej, wszechstronnej kultury organizacji, która wywodzi się ze stabilności przedsiębiorstwa i samodzielnie wytwarza zmianę, zamiast stagnacji, a tym samym braku dalszego rozwoju”. Grupa fischer traktuje nagrodę TOP 100 jako zachętę do ciągłego doskonalenia wszystkich procesów. „Zamierzamy dokładnie przeanalizować i podsumować nasze innowacje i zastosować je w celu dalszego rozwoju naszej działalności”, podkreśla prof. Fischer. „Generuje to nowe pomysły i rozwiązania, które możemy wdrożyć z korzyścią dla naszych klientów”.

A to już wiesz?  Badaj swój biznes i daj się zbadać innym

 

fot. KD Busch / compamedia.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
fischer nagrodzony prestiżowym tytułem Top Innovator BIZNES, Firma - fischer wiedzie prym wśród firm innowacyjnych sektora MŚP w Niemczech. Konsekwentne realizowanie tej polityki, zaowocowało przyznaniem tytułu „Top 100”.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy