Mieszkańcy Gniezna mogą już umawiać się na sushi na miejskim rynku. 11 marca ruszył tam pierwszy bar franczyzowej sieci KOKU Sushi, specjalizujący się w kuchni japońskiej.
Chcesz zatrudnić osobę niepełnosprawną, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na dręczące pytania, które rozwieją wszelkie obawy i wątpliwości.
W ubiegłym roku Polski sektor HoReCa warty był 24,2 mld złotych, podaje agencja badawcza PMR. To o 800 milionów więcej niż w roku 2013. Obecnie, rynek jest w trakcie wzrostu po korekcie z przed dwóch lat
28 kwietnia w Rzeszowie odbędzie się szósta konferencja z cyklu TOP10 – najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu. Spotkania zaplanowane w 10 największych miastach Polski przybliżają lokalnym przedsiębiorcom pro
Nowe produkty, szukanie nietradycyjnych sposobów promocji, otwarcie na nową grupę docelową – miniony rok dla Perfetti Van Melle, jednego z największych producentów słodyczy w Polsce, jest dowodem na to, że innowacyjność zde
Nowe otwarcia, odświeżone menu z owocowym deserem, blisko 12 mln sprzedanych porcji oraz trzy ogólnopolskie akcje promocyjne skierowane do najmłodszych klientów – tak w skrócie wygląda bilans lata w jednej z największych siec
Banki przykręcają kurek z kredytami. Jak pokazują najnowsze badania Instytutu Keralla na zlecenie firmy faktoringowej NFG, już co piąty przedsiębiorca doświadczył ze strony banku odmowy na uzyskanie kredytu.
Fundacja Outsourcingowa Pro Progressio rozpoczęła cykl śniadań biznesowych. Na pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu wystąpili przedstawiciele firmy HAYS.
Polacy coraz częściej oczekują, żeby wykończeniem zakupionego przez nich mieszkania, zajął się deweloper. Z takiej oferty korzysta blisko 50% nabywców mieszkań, a programy wykończenia mieszkań „pod klucz” szczególnie p
W drugiej edycji badania HR Najwyższej Jakości, prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, statuetki otrzymały przedsiębiorstwa, których działy HR i ich sukcesy zostały ocenione najwyżej.